Aston Martin Warszawa

Aston Martin Warszawa

Q: NAJLEPSZY PAKIET WYPOSAŻENIA NIESTANDARDOWEGO

Q by Aston Martin to wyjątkowa usługa personalizacji, dzięki której Twój samochód Aston Martin będzie idealnie odzwierciedlał Twoje gusta. Dzięki niemu odbędziesz inspirującą podróż przez świat sztuki, stylu i kunsztu, do odległych krain lub ulubionych miejsc. Wykorzystasz charakter różnorodnych przedmiotów, materiałów, kolorów i tekstur, które zostaną przekute na kluczowe elementy Twojego samochodu. Pakiet Q ogranicza tylko wyobraźnia.

Każdy klient zakupujący pakiet Q będzie współpracować z wielokrotnie nagradzanym zespołem projektantów Aston Martin, odkrywając niezmierzone możliwości. Pakiet Q pozwala na realizację Twojej własnej wizji przy użyciu umiejętności i wiedzy ekspertów Aston Martin. Celem jest stworzenie najlepszego Astona Martina — Twojego Astona Martina. Wierzymy, że Aston Martin powinien stanowić odzwierciedlenie tego, co dla Ciebie najdroższe.

UOSOBIENIE EFEKTOWNOŚCI

Samochód wyposażony w pakiet Q by Aston Martin to uosobienie kreatywności i innowacyjności pozwalające na wyrażenie własnego stylu na każdą skalę. Pakiet Q by Aston Martin to ogrom możliwości ograniczonych tylko przez Twoją wyobraźnię. Dzięki pakietowi Q stworzysz własnego, wyjątkowego Astona Martina. Twój samochód stanie się podstawą do pełnej inspiracji współpracy na rzecz stworzenia absolutnie niepowtarzalnego, indywidualnego efektu.

SUBTELNE MODYFIKACJE

Osobiste modyfikacje zmieniają oblicze samochodu, nawet te najdrobniejsze. Projektanci Aston Martin znają każdy centymetr każdego Astona Martina, każde przeszycie i zaokrąglenie, dzięki czemu pomogą w transformacji Twojego samochodu nawet w najmniejszych szczegółach. Niestandardowa kolorystyka, własne symbole lub wyjątkowe wzory wykończenia i materiałów mogą zostać przygotowane na życzenie klienta. Pakiet Q by Aston Martin doskonale rozwija platformę stylistyczną każdego Astona Martina. Nasi eksperci poradzą sobie z każdym detalem i każdą prośbą.

DOWOLNE ŹRÓDŁO INSPIRACJI

To Ty jesteś źródłem inspiracji podczas tworzenia pakietu Q. Samochód wyposażony w pakiet Q by Aston Martin odzwierciedla najważniejsze dla Ciebie wartości. Twoje życie, pasje i marzenia służą jako materiał do stworzenia pojazdu innego niż wszystkie. Możemy uchwycić istotę uwielbianego przez Ciebie przedmiotu lub obiektu i przełożyć go na elementy stylistyki samochodu. Doskonale władamy formą, funkcjonalnością i detalami, co pozwala nam tworzyć niepowtarzalne klasyki. Ulubione kolory, tekstury, materiały, miejsca, a nawet wspomnienia służyły jako punkt wyjścia do wizji stylistycznych dla samochodów z pełnej gamy modeli Aston Martin.

PRZEPIĘKNE, INDYWIDUALNE DETALE

Pakiet Q by Aston Martin definiują detale. Powierzchnie zewnętrzne i wewnętrzne można spersonalizować w wyjątkowy sposób, uzyskując auto inne niż wszystkie. Brązowane pokrętła, deska rozdzielcza z włókna węglowego o wyjątkowych kolorach oraz polakierowane pióra przedniego spojlera zderzakowego to tylko kilka opcji pozwalających na stworzenie wyjątkowego auta o osobistym charakterze.

SPERSONALIZOWANE AKCESORIA

Aston Martin to nie tylko samochód — to styl życia. Pakiet Q by Aston Martin pozwala na odzwierciedlenie Twojej osobowości w szeregu akcesoriów zaprojektowanych i stworzonych zgodnie z Twoimi wymaganiami oraz inspiracjami. Zestawy piknikowe i torby podróżne to tylko przykłady dodatkowych produktów, które możemy przygotować w celu uzupełnienia Twojego samochodu Aston Martin.

ŚWIAT SZTUKI, LUKSUSU I SWOBODY WYBORU

Pakiet Q by Aston Martin jest podstawą do zupełnie nowego wymiaru personalizacji posiadanego samochodu. Zespół projektowy jest w stanie zinterpretować wszystko — od niewielkiego pomysłu po w pełni opracowaną wizję stylistyczną. Pakiet Q by Aston Martin to usługa, dzięki której wyruszysz w podróż, której zwieńczeniem jest stworzenie własnego ideału.

ZAPYTANIE DOT. PAKIETU Q BY ASTON MARTIN

Jeśli wypełnisz poniższy formularz zapytania, skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia usługi Q by Aston Martin i szansy na spotkanie z zespołem projektantów Aston Martin, którzy pomogą nadać kształty Twojemu wyobrażeniu samochodu Aston Martin.

Dane osobowe

Pragniemy kontaktować się z Tobą, aby:
  • przesyłać wiadomości dotyczące marki Aston Martin;
  • informować o nowych produktach i usługach;
  • oferować przedpremierowe informacje na temat promocji dotyczących samochodów, artykułów i akcesoriów;
  • przesyłać zaproszenia na imprezy z udziałem marki Aston Martin.
W żadnym wypadku nie sprzedamy Twoich danych osobowych. Zobowiązujemy się do przechowywania ich z wykorzystaniem odpowiednich zabezpieczeń oraz zapewniamy, iż nigdy nie udostępnimy ich innym podmiotom w celach marketingowych.
„My” w powyższych stwierdzeniach oznacza firmy Aston Martin Lagonda Limited, Aston Martin Lagonda of Europe GmbH, Aston Martin Lagonda of North America Inc., Aston Martin Lagonda (China) Automobile Distribution Co. Ltd, Aston Martin Japan Limited, Aston Martin Asia Pacific PTE Limited, Aston Martin MENA Limited oraz wybranego przez Ciebie dealera franszyzowego Aston Martin.
Zaznacz, w jaki sposób chcesz od nas otrzymywać informacje:

Preferencje dotyczące przesyłania materiałów marketingowych

Istnieje możliwość, iż będziemy przetwarzać Twoje dane z uzasadnionych przyczyn w związku z korzystaniem lub posiadaniem przez Ciebie samochodu marki Aston Martin, z przyczyn związanych z bezpieczeństwem informacji lub sieci, w celu ochrony lub egzekwowania przepisów, bądź też w celu zapewnienia zgodności z wymogami ustawowymi. Wszelkie informacje przetwarzane dla podmiotów zlokalizowanych w UE nie będą przekazywane poza granice UE.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje dane kontaktowe, przesyłając wiadomość na adres dataofficer@astonmartin.com. Jeśli zmienisz zdanie, możesz kliknąć przycisk „unsubscribe” (Anuluj subskrypcję) w otrzymywanych przez nas wiadomościach e-mail.
Więcej informacji na temat wykorzystywania i przechowywania danych można znaleźć w naszej POLITYCE PRYWATNOŚCI. Click here.

Wawelska 3D

Warszawa, 02-034

Sprzedaż: +48 22 3121900 Serwis: +48 509 200 665

E-mail: kontakt@astonmartinwarszawa.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 10.00 - 18.00

Sobota nieczynne

Niedziela nieczynne