Aston Martin Warszawa

Aston Martin Warszawa

SERWIS

Najlepiej powierzyć swoje auto ekspertom. Dzięki serwisowi Aston Martin masz pewność, że Twój Aston Martin jest w dobrych rękach. Nasi autoryzowani serwisanci są regularnie szkoleni w zakresie najnowszych technik, a my korzystamy tylko z oryginalnych części. Wraz z 12-miesięczną gwarancją zapewni to najlepszą obsługę Twojego samochodu. Oczywiście usługa obejmuje bezpłatne kontrole aktualizacji oprogramowania i modernizacji mechanicznych.

ORYGINALNE CZĘŚCI

Podczas realizacji 12-miesięcznej gwarancji korzystamy wyłącznie z oryginalnych części. Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie zapewnić najwyższe standardy.

AUTORYZOWANI SERWISANCI

Twoim samochodem zajmują się tylko autoryzowani serwisanci Aston Martin. Niezależni dealerzy i warsztaty mają ograniczoną wiedzę na temat naszych samochodów, z kolei nasi serwisanci są regularnie szkoleni w specjalnych ośrodkach, dzięki czemu zawsze dysponują najnowszymi informacjami.

WARTOŚĆ PODCZAS ODSPRZEDAŻY

Zapewnij najwyższą wartość swojego samochodu dzięki pieczęciom Aston Martin w książeczce serwisowej.

ODBIÓR I DOSTAWA

Skorzystaj z wygodnej usługi odbioru i dostawy auta lub z samochodu zastępczego, dzięki czemu w razie awarii nie zostaniesz na lodzie.

ZAPYTANIE DOT. SERWISU

Jeśli wypełnisz poniższy formularz zapytania, skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia serwisowania samochodów Aston Martin.

Dane osobowe

Pragniemy kontaktować się z Tobą, aby:
  • przesyłać wiadomości dotyczące marki Aston Martin;
  • informować o nowych produktach i usługach;
  • oferować przedpremierowe informacje na temat promocji dotyczących samochodów, artykułów i akcesoriów;
  • przesyłać zaproszenia na imprezy z udziałem marki Aston Martin.
W żadnym wypadku nie sprzedamy Twoich danych osobowych. Zobowiązujemy się do przechowywania ich z wykorzystaniem odpowiednich zabezpieczeń oraz zapewniamy, iż nigdy nie udostępnimy ich innym podmiotom w celach marketingowych.
„My” w powyższych stwierdzeniach oznacza firmy Aston Martin Lagonda Limited, Aston Martin Lagonda of Europe GmbH, Aston Martin Lagonda of North America Inc., Aston Martin Lagonda (China) Automobile Distribution Co. Ltd, Aston Martin Japan Limited, Aston Martin Asia Pacific PTE Limited, Aston Martin MENA Limited oraz wybranego przez Ciebie dealera franszyzowego Aston Martin.
Zaznacz, w jaki sposób chcesz od nas otrzymywać informacje:

Preferencje dotyczące przesyłania materiałów marketingowych

Istnieje możliwość, iż będziemy przetwarzać Twoje dane z uzasadnionych przyczyn w związku z korzystaniem lub posiadaniem przez Ciebie samochodu marki Aston Martin, z przyczyn związanych z bezpieczeństwem informacji lub sieci, w celu ochrony lub egzekwowania przepisów, bądź też w celu zapewnienia zgodności z wymogami ustawowymi. Wszelkie informacje przetwarzane dla podmiotów zlokalizowanych w UE nie będą przekazywane poza granice UE.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje dane kontaktowe, przesyłając wiadomość na adres dataofficer@astonmartin.com. Jeśli zmienisz zdanie, możesz kliknąć przycisk „unsubscribe” (Anuluj subskrypcję) w otrzymywanych przez nas wiadomościach e-mail.
Więcej informacji na temat wykorzystywania i przechowywania danych można znaleźć w naszej POLITYCE PRYWATNOŚCI. Click here.

Wawelska 3D

Warszawa, 02-034

Sprzedaż: +48 22 3121900 Serwis: +48 509 200 665

E-mail: kontakt@astonmartinwarszawa.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 10.00 - 18.00

Sobota nieczynne

Niedziela nieczynne