Aston Martin Warszawa

Aston Martin Warszawa

SERWIS

Najlepiej powierzyć swoje auto ekspertom. Dzięki serwisowi Aston Martin masz pewność, że Twój Aston Martin jest w dobrych rękach. Nasi autoryzowani serwisanci są regularnie szkoleni w zakresie najnowszych technik, a my korzystamy tylko z oryginalnych części. Wraz z 12-miesięczną gwarancją zapewni to najlepszą obsługę Twojego samochodu. Oczywiście usługa obejmuje bezpłatne kontrole aktualizacji oprogramowania i modernizacji mechanicznych.

ORYGINALNE CZĘŚCI

Podczas realizacji 12-miesięcznej gwarancji korzystamy wyłącznie z oryginalnych części. Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie zapewnić najwyższe standardy.

AUTORYZOWANI SERWISANCI

Twoim samochodem zajmują się tylko autoryzowani serwisanci Aston Martin. Niezależni dealerzy i warsztaty mają ograniczoną wiedzę na temat naszych samochodów, z kolei nasi serwisanci są regularnie szkoleni w specjalnych ośrodkach, dzięki czemu zawsze dysponują najnowszymi informacjami.

WARTOŚĆ PODCZAS ODSPRZEDAŻY

Zapewnij najwyższą wartość swojego samochodu dzięki pieczęciom Aston Martin w książeczce serwisowej.

ODBIÓR I DOSTAWA

Skorzystaj z wygodnej usługi odbioru i dostawy auta lub z samochodu zastępczego, dzięki czemu w razie awarii nie zostaniesz na lodzie.

ZAPYTANIE DOT. SERWISU

Jeśli wypełnisz poniższy formularz zapytania, skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia serwisowania samochodów Aston Martin.

Dane osobowe

Firma Aston Martin Lagonda Limited oraz jej oficjalni partnerzy z sieci dealerskiej pragną mieć możliwość kontaktu z Tobą odnośnie przesyłania zaproszeń, wiadomości oraz informacji na temat oferowanych produktów i usług, a także udostępniania podanych przez Ciebie informacji firmom stowarzyszonym oraz wybranym partnerom biznesowym w Twoim kraju lub regionie, którzy również mogliby się z Tobą kontaktować odnośnie oferowanych produktów i usług.
Jeśli chcesz otrzymywać zaproszenia oraz informacje od nas lub naszych wybranych partnerów biznesowych, potwierdź, że możemy wykorzystywać i udostępniać podane przez Ciebie dane i zaznacz odpowiednie opcje, aby wybrać sposób, w jaki mamy się z Tobą kontaktować:

Preferencje dotyczące przesyłania materiałów marketingowych

Firma Aston Martin szanuje Twoją prywatność, a Twoje dane osobowe będą wykorzystywane zgodnie z naszą Polityką prywatności. Jeśli zdecydujesz się zrezygnować z otrzymywania takich informacji, powiadom nas, pisząc na adres Data Controller, Aston Martin, CV35 0DB, Wielka Brytania lub klikając przycisk anulowania subskrypcji (unsubscribe) w otrzymywanych wiadomościach e-mail.

Al. Waszyngtona 50

Warszawa, Polska, 03-910

Sprzedaż: +48 22 591 79 41 Serwis: 0048 509 200 665

E-mail: kontakt@astonmartinwarszawa.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 10.00 - 18.00

Sobota 11.00 - 15.00

Niedziela nieczynne