Aston Martin Warszawa

Aston Martin Warszawa

Rozszerzona gwarancja


Dzięki rozszerzonej gwarancji Aston Martin* możesz cieszyć się spokojną eksploatacją i świadomością, że Twój Aston Martin będzie naprawiany przez odpowiednio przeszkolony personel z wykorzystaniem wyłącznie oryginalnych części Aston Martin. Rozszerzona gwarancja Aston Martin jest dostępna wyłącznie u dealerów Aston Martin. Zanim zostanie zatwierdzona, Twój samochód musi przejść wielopunktowy przegląd techniczny Aston Martin u przeszkolonego przez zakład produkcyjny pracownika serwisu. Rozszerzona gwarancja Aston Martin jest dostępna w wersji na 12 lub 24 miesiące i można ją odnawiać lub rozszerzać na dalszy okres, zależnie od wieku auta.

Gwarancja obejmuje również usługę pomocy w nagłych wypadkach Aston Martin*. W razie awarii w ramach usługi pomocy w nagłych wypadkach Aston Martin udzielimy odpowiedniego wsparcia.

Rozszerzona gwarancja Aston Martin pozwala również na otrzymanie pieczęci autoryzacji, dzięki której będziesz cieszyć się bezproblemową eksploatacją.

WYŚLIJ ZAPYTANIE

KORZYŚCI

 • Bezproblemowa eksploatacja
 • Usługa dostępna dla modeli Aston Martin młodszych niż 15 lat
 • Wszelkie prace naprawcze są wykonywane przez specjalistów przeszkolonych przez firmę Aston Martin oraz z zastosowaniem oryginalnych części Aston Martin
 • Obejmuje oficjalne imprezy zorganizowane przez firmę Aston Martin**, włącznie z Aston Martin On Track
 • Możliwość przeniesienia zgodnie z warunkami i postanowieniami, co zapewnia wyższą wartość samochodu Aston Martin podczas odsprzedaży

ROZSZERZONA GWARANCJA

Produkty z dziedziny rozszerzonej gwarancji Aston Martin oferują szereg opcji zależnych od wieku samochodu w momencie przystąpienia do usługi.

ROZSZERZONA GWARANCJA — PAKIET PREMIUM

 • Rozbudowana usługa o szerokim zakresie
 • Samochody w wieku od 0 do 10 lat
 • Bez ograniczeń przebiegu
 • Wartość roszczenia bez ograniczeń (maksymalnie wartość samochodu)

ROZSZERZONA GWARANCJA — PAKIET PLUS

 • Alternatywna usługa o szerokim zakresie dla aktualnych posiadaczy samochodów
 • Samochody w wieku od 5 do 15 lat
 • Bez ograniczeń przebiegu
 • Wartość roszczenia bez ograniczeń (maksymalnie wartość samochodu)
*Usługi rozszerzonej gwarancji Aston Martin oraz pomocy w nagłych wypadkach Aston Martin są dostępne w krajach, w których firma Aston Martin prowadzi działalność oraz oferuje te usługi: Rozszerzona gwarancja Aston Martin obowiązuje tylko, jeśli naprawa jest wykonywana w kraju, w którym gwarancja została zakupiona lub w kraju członkowskim UE, a także w następujących krajach: Andora, Chorwacja, Liechtenstein, Monako, Norwegia, Rosja i Szwajcaria, jeśli gwarancja została zakupiona w UE lub w jednym z wymienionych krajów. Ponadto, jeśli usługa została zakupiona w jednym z państw Zatoki Perskiej, gwarancja obowiązuje w przypadku napraw wykonywanych w dowolnym innym państwie Zatoki Perskiej. Usługa pomocy w nagłych wypadkach Aston Martin jest dostępna tylko w Austrii, Belgii, Chorwacji, Czechach, Danii, Francji, Niemczech, Włoszech, Monako, Norwegii, Portugalii, Rosji, Szwecji, Hiszpanii, Szwajcarii, Holandii, Wielkiej Brytanii i na Wyspach Normandzkich.

**Wymagana kontrola stanu technicznego przez dealera marki Aston Martin

ZAPYTANIE DOT. ROZSZERZONEJ GWARANCJI

Jeśli wypełnisz poniższy formularz zapytania, skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia rozszerzonej gwarancji Aston Martin.

Dane osobowe

Pragniemy kontaktować się z Tobą, aby:
 • przesyłać wiadomości dotyczące marki Aston Martin;
 • informować o nowych produktach i usługach;
 • oferować przedpremierowe informacje na temat promocji dotyczących samochodów, artykułów i akcesoriów;
 • przesyłać zaproszenia na imprezy z udziałem marki Aston Martin.
W żadnym wypadku nie sprzedamy Twoich danych osobowych. Zobowiązujemy się do przechowywania ich z wykorzystaniem odpowiednich zabezpieczeń oraz zapewniamy, iż nigdy nie udostępnimy ich innym podmiotom w celach marketingowych.
„My” w powyższych stwierdzeniach oznacza firmy Aston Martin Lagonda Limited, Aston Martin Lagonda of Europe GmbH, Aston Martin Lagonda of North America Inc., Aston Martin Lagonda (China) Automobile Distribution Co. Ltd, Aston Martin Japan Limited, Aston Martin Asia Pacific PTE Limited, Aston Martin MENA Limited oraz wybranego przez Ciebie dealera franszyzowego Aston Martin.
Zaznacz, w jaki sposób chcesz od nas otrzymywać informacje:

Preferencje dotyczące przesyłania materiałów marketingowych

Istnieje możliwość, iż będziemy przetwarzać Twoje dane z uzasadnionych przyczyn w związku z korzystaniem lub posiadaniem przez Ciebie samochodu marki Aston Martin, z przyczyn związanych z bezpieczeństwem informacji lub sieci, w celu ochrony lub egzekwowania przepisów, bądź też w celu zapewnienia zgodności z wymogami ustawowymi. Wszelkie informacje przetwarzane dla podmiotów zlokalizowanych w UE nie będą przekazywane poza granice UE.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje dane kontaktowe, przesyłając wiadomość na adres dataofficer@astonmartin.com. Jeśli zmienisz zdanie, możesz kliknąć przycisk „unsubscribe” (Anuluj subskrypcję) w otrzymywanych przez nas wiadomościach e-mail.
Więcej informacji na temat wykorzystywania i przechowywania danych można znaleźć w naszej POLITYCE PRYWATNOŚCI. Click here.

Wawelska 3D

Warszawa, 02-034

Sprzedaż: +48 22 3121900 Serwis: +48 509 200 665

E-mail: kontakt@astonmartinwarszawa.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 10.00 - 18.00

Sobota nieczynne

Niedziela nieczynne