Aston Martin Warszawa

Aston Martin Warszawa

CZĘŚCI I AKCESORIA

Uzupełniaj, doskonal i personalizuj swojego Astona Martina dzięki naszej gamie oryginalnych części i akcesoriów. Niezależnie od tego, czy chcesz zmodernizować swojego Astona Martina, czy też zmodyfikować go tak, aby był zgodny z Twoim gustem i stylem, nasza kolekcja doskonale się do tego nada.

ORYGINALNE CZĘŚCI

Każdy Aston Martin to arcydzieło wyprodukowane z ogromną pieczołowitością, aby zapewnić Ci najlepsze wrażenia z jazdy. Dbamy o to, aby Twój egzemplarz w dalszym ciągu był utrzymywany w możliwie najlepszej formie. Dlatego oferujemy ponad 70 000 oryginalnych części do modeli wyprodukowanych od 1959 r. do chwili obecnej, dzięki którym Twój Aston Martin pozostanie jak nowy.

AKCESORIA ASTON MARTIN

Nasza gama oryginalnych akcesoriów została zaprojektowana z ogromnym wyczuciem. Niezależnie od gustów, możesz liczyć na najwyższej klasy poziom wykonania z przywiązaniem do szczegółów, które gwarantują wyłącznie projektanci i inżynierowie Aston Martin.

SKÓRZANE ETUI NA BRELOK ECU

Wysokiej klasy skórzane etui zostały zaprojektowane do ochrony szklanych breloków ECU. Wyposażono je w magnetyczne zamknięcie i kółko do zaczepiania kluczy, a z przodu opatrzono wytłoczonym logo Aston Martin. Dostępnych jest sześć kolorów skóry: Obsidian Black, Chancellor Red, Cream Truffle, Sahara Tan, Bitter Chocolate oraz Sandstorm.

POKROWCE NA SAMOCHÓD

Doskonale dopasowany pokrowiec na samochód z miękkiej mieszanki na bazie bawełny z ochronną warstwą polarową. Materiał oddycha, dzięki czemu umożliwia odparowywanie wilgoci. Został wykonany w technologii barwienia przędzy, dzięki czemu nie blaknie i w całości nadaje się do prania. Pokrowiec jest dostarczany ze specjalną torbą do przechowywania. 

ZESTAWY TOREB PODRÓŻNYCH

Wysokiej klasy zestawy toreb podróżnych Aston Martin zostały wykonane ręcznie w Wielkiej Brytanii i zaprojektowane specjalnie z myślą o jak najlepszym wykorzystaniu dostępnej przestrzeni bagażowej. Torby są dostępne w czarnej, brązowej lub beżowej skórze, a także w wersji z czarnego materiału sportowego, jak również w wykonywanych na zamówienie niestandardowych wariantach kolorystycznych.

ZESTAWY DO KONSERWACJI SKÓRY

Zaprojektowany z myślą o utrzymywaniu wnętrza Twojego Astona Martina w idealnym stanie zestaw do konserwacji skóry zawiera pastę do zabezpieczania skóry, środek do czyszczenia skóry, środek do zmiękczania skóry, sztyft do usuwania atramentu ze skóry, ściereczki i gąbki do nakładania środków, ściereczkę do kurzu i rękawiczki.

BROSZURA Z AKCESORIAMI

Zapoznaj się z pełną gamą akcesoriów Aston Martin w naszej najnowszej broszurze.


ZAPYTANIE DOT. CZĘŚCI I AKCESORIÓW

Jeśli wypełnisz poniższy formularz zapytania, skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia części i akcesoriów Aston Martin.

Dane osobowe

Pragniemy kontaktować się z Tobą, aby:
  • przesyłać wiadomości dotyczące marki Aston Martin;
  • informować o nowych produktach i usługach;
  • oferować przedpremierowe informacje na temat promocji dotyczących samochodów, artykułów i akcesoriów;
  • przesyłać zaproszenia na imprezy z udziałem marki Aston Martin.
W żadnym wypadku nie sprzedamy Twoich danych osobowych. Zobowiązujemy się do przechowywania ich z wykorzystaniem odpowiednich zabezpieczeń oraz zapewniamy, iż nigdy nie udostępnimy ich innym podmiotom w celach marketingowych.
„My” w powyższych stwierdzeniach oznacza firmy Aston Martin Lagonda Limited, Aston Martin Lagonda of Europe GmbH, Aston Martin Lagonda of North America Inc., Aston Martin Lagonda (China) Automobile Distribution Co. Ltd, Aston Martin Japan Limited, Aston Martin Asia Pacific PTE Limited, Aston Martin MENA Limited oraz wybranego przez Ciebie dealera franszyzowego Aston Martin.
Zaznacz, w jaki sposób chcesz od nas otrzymywać informacje:

Preferencje dotyczące przesyłania materiałów marketingowych

Istnieje możliwość, iż będziemy przetwarzać Twoje dane z uzasadnionych przyczyn w związku z korzystaniem lub posiadaniem przez Ciebie samochodu marki Aston Martin, z przyczyn związanych z bezpieczeństwem informacji lub sieci, w celu ochrony lub egzekwowania przepisów, bądź też w celu zapewnienia zgodności z wymogami ustawowymi. Wszelkie informacje przetwarzane dla podmiotów zlokalizowanych w UE nie będą przekazywane poza granice UE.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje dane kontaktowe, przesyłając wiadomość na adres dataofficer@astonmartin.com. Jeśli zmienisz zdanie, możesz kliknąć przycisk „unsubscribe” (Anuluj subskrypcję) w otrzymywanych przez nas wiadomościach e-mail.
Więcej informacji na temat wykorzystywania i przechowywania danych można znaleźć w naszej POLITYCE PRYWATNOŚCI. Click here.

Wawelska 3D

Warszawa, 02-034

Sprzedaż: +48 22 3121900 Serwis: +48 509 200 665

E-mail: kontakt@astonmartinwarszawa.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 10.00 - 18.00

Sobota nieczynne

Niedziela nieczynne