Aston Martin Warszawa

Aston Martin Warszawa

VANQUISH VOLANTE

Świetne osiągi, precyzyjne wykonanie i wszechobecny luksus teraz w parze z wyjątkowymi wrażeniami z jazdy z odkrytym dachem.

VANQUISH VOLANTE

VOLANTE W NAJLEPSZEJ ODSŁONIE

Niektóre auta muszą zabiegać o uwagę przechodniów — Vanquish Volante w ogóle nie musi się o to starać. Zawsze znajduje się w centrum uwagi, lecz nie narzuca się i emanuje unikalną elegancją charakterystyczną dla marki Aston Martin. Volante może poszczycić się ponadczasowym charakterem, podobnym jak w przypadku wielkich gwiazd kina.
 

SPORTOWIEC W GŁĘBI DUSZY

Zwieńczeniem 100 lat pasji i nieustannie rozwijanych umiejętności konstruktorskich jest samochód wyróżniający się wyjątkową harmonią. Vanquish Volante cechuje nie tylko zwinność, szybkość reagowania na działania kierowcy i równowaga, lecz również wyrafinowanie oraz subtelne doznania z jazdy.
 

NAJNOWOCZEŚNIEJSZA TECHNOLOGIA

Lekka, lecz nadzwyczaj sztywna struktura aluminiowa, przybrana w elementy z włókna węglowego sprawia, że Volante został wykonany z identyczną precyzją jak bliźniacza wersja coupe. Jednak dzięki odkrytemu dachowi kierowca ma większą styczność z naturą i lepiej odczuwa walory niesamowitego silnika V12 AM29.

NAJLEPSZY VOLANTE W HISTORII

Napędzany zaawansowanym silnikiem V12 AM29 model Volante oferuje przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 4 sekundy (0-60 mph w 3,8 s) oraz moc maksymalną 576 KM (568 KM uzyskane na hamowni). To prawdziwie bezkompromisowa maszyna, w przypadku której hasło „Potęga luksusu” nie jest tylko sloganem reklamowym.

PONADCZASOWY UROK

Okazałe, „szyte” na miarę wnętrze pozwala kierowcy nawiązać z autem specyficzną więź, jednocześnie doskonale izolując go od niekorzystnych czynników zewnętrznych w sposób charakterystyczny tylko dla aut klasy Super GT. Zaprojektowany do rozpieszczania niezrównanym poziomem komfortu i wyprodukowany z najwyższej klasy materiałów Vanquish Volante oferuje wyjątkowo bogate otoczenie kierowcy. To również idealne miejsce do obserwacji zmieniającego się z niesamowitą prędkością krajobrazu za oknem.
 

Prosta 32

Warszawa, Polska, 00-838

Sprzedaż: +48 22 591 79 41 Serwis: 0048 509 200 665

E-mail: kontakt@astonmartinwarszawa.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 10.00 - 18.00

Sobota 11.00 - 15.00

Niedziela nieczynne