Aston Martin Warszawa

Aston Martin Warszawa

RAPIDE S - STYLISTYKA

Zaprojektowany zgodnie z duchem marki Aston Martin, lecz oferujący nieco odmienny charakter Rapide S posiada zupełnie nowe rozwiązania stylistyczne wyjątkowe dla naszego czterodrzwiowego auta sportowego.

RAPIDE S - STYLISTYKA

BOSKIE NADWOZIE, PIEKIELNIE ATRAKCYJNE DETALE

Mimo eleganckiej, idealnie proporcjonalnej linii podobnej jak u poprzedników, Rapide S otrzymał mocniejszy, pewniejszy wygląd dzięki wyrazistej, pełnowymiarowej kracie wlotu powietrza wykonanej z aluminium. Dzięki wyprofilowanemu od nowa przedniemu zderzakowi Rapide S zyskał więcej pewności i charakteru, jednak nie da się go pomylić z pojazdami innych marek.
 

FORMA I FUNKCJONALNOŚĆ W PARZE

Pokrywa bagażnika została „odgięta” ku górze, przydając sylwetce dynamiki i zwiększając stabilność aerodynamiczną przy dużych prędkościach. Znajdujący się poniżej aerodynamiczny dyfuzor został płynnie zintegrowany w linii tyłu, zapewniając lepszy przepływ powietrza wylatującego spod pojazdu, a także doskonale komponując się z odważnym, mocno sportowym przodem.
 

BŁOGI KOMFORT Z TYŁU I Z PRZODU

Przedział tylny modelu Rapide S został wyprodukowany z równie wysokiej klasy materiałów i z równie obsesyjnym przywiązaniem do szczegółów oraz jakości, co przód. Indywidualnie wyprofilowane fotele tylne zapewniają doskonałe podparcie, ale też świetnie sprawdzają się podczas dłuższych podróży. Wyprofilowana ku górze konsola środkowa służy jako wbudowany podłokietnik oraz miejsce do przechowywania napojów. Dzięki wielostrefowej klimatyzacji pasażerowie mogą cieszyć się ustawieniami temperatury niezależnymi od podróżujących z przodu.

KUNSZT WYKONANIA I NAJWYŻSZY KOMFORT

Podróżując w Rapide S zanurzasz się w przestronnym, luksusowym otoczeniu. Takim, które stymuluje zmysły, lecz również izoluje od niepożądanego stresu. W gamie wyposażenia dostępny jest szerszy wybór opcji koloru wnętrza, wykończenia i detali, włącznie z pikowaną skórą, elementami z alcantary i dwukolorowymi schematami wykończenia ze skóry perforowanej. Dzięki temu możesz podkreślić sportową naturę modelu Rapide S, nie rezygnując z wyjątkowego przepychu i kunsztu wykonania.

Prosta 32

Warszawa, Polska, 00-838

Sprzedaż: +48 22 591 79 41 Serwis: 0048 509 200 665

E-mail: kontakt@astonmartinwarszawa.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 10.00 - 18.00

Sobota 11.00 - 15.00

Niedziela nieczynne