Aston Martin Warszawa

Aston Martin Warszawa

RAPIDE S

Rapide S to najpiękniejszy na świecie czterodrzwiowy samochód sportowy zapewniający niezrównane wrażenia z jazdy nawet dla czterech dorosłych osób. Aston Martin, w którym luksus stoi na pierwszym miejscu.

RAPIDE S

POTĘGA LUKSUSU

Aston Martin Rapide S to efekt wyjątkowej receptury bazującej na najlepszych składnikach dostępnych w branży motoryzacyjnej. To udoskonalone w każdym aspekcie, fascynujące rozwinięcie naszego przełomowego czterodrzwiowego samochodu sportowego.

LUKSUS ZE SPORTOWĄ ŻYŁKĄ

Motywami przewodnimi samochodu są przejrzysta stylistyka, najwyższej klasy materiały wykończenia oraz poczucie więzi kierowcy z maszyną. Gdy tylko zajmiesz miejsce za kierownicą, poczujesz, że w pełni panujesz nad pojazdem. Dzięki ergonomicznym rozwiązaniom, doskonałej widoczności i miłym w dotyku materiałom, takim jak szklane przełączniki, całkowicie zapomnisz, że znajdujesz się w czteroosobowym aucie sportowym.
 

BEZKOMPROMISOWE COUPE

Nie daj się zwieść sportowym kształtom — w konstrukcji Rapide S funkcjonalność jest równie ważna jak forma. Wystarczy spojrzeć na kwartet drzwi w kształcie łabędzich skrzydeł otwierających się pod optymalnym kątem, zapewniając maksymalną swobodę podczas wsiadania i wysiadania dla czterech dorosłych, którzy z zadziwiającą łatwością zajmą wygodne miejsce wewnątrz. Regulowane w wielu płaszczyznach fotele przednie zapewniają doskonałe podparcie dla kierowcy i pasażera z przodu, z kolei z tyłu sprytnie wyprofilowana podsufitka oraz oparcia foteli przednich sprawiają, że w pięknie zaprojektowanej przestrzeni dla pasażerów nie zabraknie miejsca na głowę ani na nogi.
 

JEDYNY W SWOIM RODZAJU. NIE DO PODROBIENIA. NIEODPARTY

Podczas projektowania modelu Rapide S postanowiliśmy nadać mu bardziej wyrazisty wygląd, jednak zachowując magnetyczną czystość linii i proporcji. Obecnie, patrząc od przodu, od tyłu lub z profilu Rapide S bez wątpienia wygląda masywniej, lecz doza dystansu i subtelności pozostała. Porzuciliśmy zbędne zdobienia oraz wizualny przepych na rzecz stylistycznych niedopowiedzeń i prawdziwego charakteru Rapide S, dzięki czemu jego nadwozie to wyraz prawdziwego, nieskazitelnego stylu.
 

PRZEŁAMUJĄC GRANICE

Prezentujemy zupełnie nowy silnik V12 AM29. Najbardziej technologicznie zaawansowana, najpotężniejsza jednostka napędowa do modeli Rapide w naszej historii.  Za dowód wystarczy kilka liczb: 0-100 km/h w 4,4 sekundy (0-60 mph w 4,2 sekundy), 630 Nm (465 funta na stopę) momentu obrotowego i aż 558 KM mocy (552 KM uzyskane na hamowni). Rapide S to gwarancja fenomenalnych osiągów.
 

RAPIDE S SHADOW EDITION

Model Rapide S w odmianie Special Edition, o wyjątkowej, bardziej dynamicznej specyfikacji.

WARIANTY STYLISTYCZNE NADWOZIA I WNĘTRZA

Cztery niestandardowe warianty kolorystyki i wykończenia podkreślają niepowtarzalną stylistykę modelu Rapide S. Powłoka lakiernicza może mieć kolor Ultramarine Black lub Solent Silver, a tapicerka jest dostępna w wersjach Dark Knight lub Sahara Tan.

WIĘKSZA DYNAMIKA. LEPSZE OSIĄGI

Dzięki jeszcze większej dynamice i poprawionym osiągom silnika Rapide S Shadow Edition oferuje niezapomniane wrażenia z jazdy. Dzięki podwyższonej mocy (565 KM/573 PS), 8-biegowej skrzyni Touchtronic III, sportowemu wydechowi i 3-stopniowemu układowi adaptacyjnemu tłumienia nie ma żadnych wątpliwości — Rapide S Shadow Edition to najlepszy dowód, iż Aston Martin to marka dla prawdziwych miłośników motoryzacji.

Wawelska 3D

Warszawa, 02-034

Sprzedaż: +48 22 3121900 Serwis: +48 509 200 665

E-mail: kontakt@astonmartinwarszawa.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 10.00 - 18.00

Sobota nieczynne

Niedziela nieczynne