Aston Martin Warszawa

Aston Martin Warszawa

BIEŻĄCA GAMA MODELI

Na przestrzeni stuletniej historii marka Aston Martin stała się ikoną motoryzacji oraz synonimem luksusu, tradycji i autentycznego kunsztu wykonania. Wszystkie nasze modele są dostosowywane do wymagań klientów i składane ręcznie z zastosowaniem zaawansowanych technologii oraz przy udziale najnowocześniejszych systemów produkcyjnych. Znajdujemy się w czołówce współczesnych producentów, a każdy wyprodukowany samochód stanowi potwierdzenie najwyższych standardów w dziedzinie konstrukcji i stylistyki.

Używane

Wyszukiwanie samochodów używanych

Model

Rodzaj nadwozia

Wyszukaj

Program certyfikacji używanych samochodów Aston Martin gwarantuje oficjalną zgodność pojazdów z naszymi standardami. Dzięki temu możesz skoncentrować się na bezproblemowej eksploatacji, nie martwiąc się o stan samochodu.

Pojazdy odbywają liczący 140 punktów serwisowych przegląd zapewniający osiągi i stan, których możesz się spodziewać po nowym Astonie Martinie. Dopiero po pełnym przeglądzie używane pojazdy otrzymują 12-miesięczną gwarancję marki Aston Martin.

Kupując używane auto w naszym punkcie dealerskim możesz liczyć na specjalistyczną wiedzę oraz najwyższej klasy obsługę klienta oferowaną przez personel handlowy i serwisowy przeszkolony przez producenta. Zakup Astona Martina powinien zawsze być niezapomnianym przeżyciem, niezależnie od wieku pojazdu.

Wawelska 3D

Warszawa, 02-034

Sprzedaż: +48 22 3121900 Serwis: +48 509 200 665

E-mail: kontakt@astonmartinwarszawa.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 10.00 - 18.00

Sobota nieczynne

Niedziela nieczynne