Aston Martin Warszawa

Aston Martin Warszawa

NASZ PUNKT DEALERSKI

Aston Martin Warszawa jest autoryzowanym przedstawicielem na rynku polskim, świadczącym usługi serwisowe i prowadzącym sprzedaż samochodów Aston Martin.

 

Salon

Naczelnym celem prowadzonej działalności jest jak najlepsze zaspokajanie potrzeb i oczekiwań Klienta w wyborze pojazdu oraz sprawna i profesjonalna obsługa na każdym etapie kontaktów biznesowych.

Chcąc utrzymać i systematycznie doskonalić wysoką jakość oferowanych usług, stawiamy sobie następujące cele:

  • Rozpoznawanie nowych wymagań naszych Klientów i spełnianie ich oczekiwań
  • Stałe zwiększanie zaufania Klientów do rzetelności naszej firmy
  • Zatrudnianie pracowników o wysokich kwalifikacjach zawodowych
  • Angażowanie wszystkich pracowników oraz kierownictwa w doskonalenie jakości na każdym poziomie organizacyjnym
  • Respektowanie w codziennej praktyce wartości firmy, jakimi są: zaangażowanie, profesjonalizm, zaufanie, lojalność, transparentność w działaniu

Satysfakcja i zadowolenie naszych Klientów, a przede wszystkim tworzenie długofalowych relacji jest dla nas najważniejszym celem

Przykładowy salon

Serwis

Autoryzowany Serwis Obsługi (ASO) samochodów marki Aston Martin z dumą określamy jako wyjątkowy. Serwis z pełnym, dedykowanym wyposażeniem wraz z doświadczonym, pełnym pasji zespołem zadbają o każdy egzemplarz Aston Martin Lagonda. Mamy świadomość, iż w przypadku tak wyjątkowych modeli, klienci oczekują wyśmienitych kwalifikacji naszej kadry oraz dbałości nawet o najdrobniejsze detale.

Najwyższym priorytetem jest dla nas sprawna oraz profesjonalna obsługa nawet w najbardziej nietypowych sytuacjach.

Autoryzowany Serwis Obsługi przy Salonie Aston Martin Warszawa świadczy usługi serwisowe nie tylko dla samochodów z fabryczną gwarancją. Zapraszamy również użytkowników starszych oraz historycznych modeli – wszystkie zostaną objęte opieką z najwyższej półki. Nasi Doradcy Serwisowi pozostają do dyspozycji.

Przykładowy salon

SERWIS

Produkcja: Aston Martin. Serwis: Aston Martin. Nasze oficjalne pakiety serwisowe Aston Martin zagwarantują doskonały stan Twojego pojazdu, pozwolą na utrzymanie optymalnych osiągów i zapewnią wyższą cenę podczas ewentualnej odsprzedaży. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

NASZ ZESPÓŁ

Dowiedz się więcej o członkach zespołu naszego punktu dealerskiego.

NASZ ZESPÓŁ

KONTAKT

Z przyjemnością się z Tobą skontaktujemy, niezależnie od tego, czy chodzi o kwestie związane ze sprzedażą, obsługą posprzedażną, czy też o zapytanie ogólne. W tej sekcji znajdziesz nasze dane kontaktowe oraz godziny otwarcia.

KONTAKT

PRACA

Czy chcesz dołączyć do naszego zespołu? Zapoznaj się z aktualnymi ofertami pracy.

PRACA

Wawelska 3D

Warszawa, 02-034

Sprzedaż: +48 22 3121900 Serwis: +48 509 200 665

E-mail: kontakt@astonmartinwarszawa.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 10.00 - 18.00

Sobota nieczynne

Niedziela nieczynne